Sık Sorulan Sorular

Adresime Kargo Gönderisi Yapılıyor Mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

Ürünlerin Kargoya Veriliş Süresi Kaç Gündür?

Firmamız stoklarında mevcut olan ürünlerimiz sitede stok adetleri ile yayınlanmaktadır. Bu ürünler siparişiniz onaylandıktan sonra 48 saat içinde kargoya verilmektedir. Bunun dışında kalan ürünleri sipariş vermeniz durumunda ise tedarikçi firmadan ortalama olarak site üzerinde belirtilen süre içerisinde getirtilmekte ve kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Siparişlerinizde bulunan ürünlerin tahmini kargoya veriliş sürelerini Sipariş Takibi sayfanızdaki Sipariş Detaylarınız içinde ve ürün sayfalarında görebilirsiniz.

14 Günlük İade Sürem Doldu Ürünleri İade Edebilir Miyim?

Yasal süreçler gereği iade işlemleri, ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde yapılabilmektedir. Bu sürenin dışında kalan talepleri ne yazık ki karşılayamıyoruz.

Para İadem Ne Zaman Yapılır?

Kredi kartı ile oluşturulmuş siparişlerin geri ödemesi online olarak yapılmaktadır. Ödemenizin hesabınıza geçme süresi bankaların işlem süreçlerine göre farklılık gösterir. Ödeme şekli “Havale/EFT”  olan siparişlerin geri ödeme işlemi IBAN üzerinden gerçekleşmekte olup, geri ödeme işlemi için üyelik sayfanız üzerinden IBAN numarası kaydetmeniz gerekmektedir.