EK-Loop Foldable Filling Bottle
EK-Loop Foldable Filling Bottle
$9,07

EK-Loop Foldable Filling Bottle

   0 yorum

Stok Durumu:

2
$9,07
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $7,69
Bu ürün hakkında sorun

Detaylar

EK-Loop Katlanabilir Dolum Şişesi, döngü doldurma işleminizi çok daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.  Doldurma şişesinin teleskopik borusu, en uzak ve sıkışık doldurma portlarına bile ulaşabilir.  Dar tüp, kullanıcının döngüyü soğutucuyla doldurmak için tüm rezervuar kapağını açmasını gerektirmez, doldurma ağzı tapasını çıkarmak fazlasıyla yeterlidir.

EK-Loop Katlanabilir dolum şişesi

EK-Loop Katlanabilir Doldurma Şişesinin içinde açıkça işaretlenmiş soğutma sıvısı hacmi olduğundan, EK-CryoFuel soğutucunuzu hassas bir şekilde karıştırmak için de kullanılabilir.  1000 ml'ye (1 litre) kadar içerir ve bu noktaya kadar her 100 ml'de bir artan işaretçiler.  Şu anda soğutma sıvısı seviyesinin olduğu yerde daha kolay görsel belirleme için süt beyazı şişe, soğutma sıvısı seviyesini bir bakışta gösteren ince yarı saydam bir şeride sahiptir.

Bu doldurma şişesinin katlanabilir yapısı, paketleyebileceği küçük boyutlar nedeniyle ihtiyacınız olan her yerde yanınızda taşımayı son derece kolay hale getirir. Bu yeni tasarlanmış şişe, yeni EK-Quantum Kitleri ve yeni EK-Classic D ile birlikte gelir. -RGB kitleri.


Kapalı:
- 1x EK-Döngü Katlanabilir Dolum Şişesi (1000 mL)

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap