EK-Quantum Power Kit D-RGB P240
EK-Quantum Power Kit D-RGB P240
$678,73

EK-Quantum Power Kit D-RGB P240

   0 yorum

Stok Durumu:

1
$678,73
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $575,20
Bu ürün hakkında sorun

EK-Quantum Güç Kiti D-RGB P240,  piyasadaki en güçlü su soğutma kitini arayan tüm kullanıcılara adanmış, tamamen adreslenebilir D-RGB özelleştirilebilir sıvı soğutma kitidir! Aynı tasarım dilini ve tam D-RGB aydınlatmasını paylaşan tamamı Quantum Line sıvı soğutma parçaları ürünleriyle donatıldı. 

Bu Quantum kitleri, katlanabilir doldurma şişesi, tüp kesici ve çoklu Allen anahtar araçları gibi ekstra aksesuarlar sayesinde döngü oluşturma deneyimini kolaylaştıracak. Kendi soğutma sıvısı rengini oluşturmak için birlikte verilen boya paketinden, iki adet 90 derecelik Tork açılı adaptörden, çok yönlü montaj braketinden ve alternatif montaj seçenekleri için rezervuar boru kelepçelerinden ek avantajlar da gelir.

Uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize veya doğru miktarda bağlantı parçası veya boru uzunluğu konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu, özel sıvı soğutma ile ilk temasınızsa, başlamak için en iyi yer burasıdır!

EK Kuantum Güç kiti

Bu kit, geniş kaliteli ürün yelpazemizden seçilen aşağıdaki bileşenleri içerir:

EK-Velocity D-RGB - Nikel + Pleksi - Hata önleyici, aletsiz kurulum sunan evrensel bir montaj mekanizması ile tüm modern CPU soketlerine uyan evrensel CPU su bloğu. Sonuç, her seferinde mükemmel performans sağlayan kolay bir kurulumdur. Düşük hidrolik akış kısıtlaması, bu ürünün daha yüksek performans elde ederken daha sessiz çalışma için daha düşük pompa hızlarıyla kullanılmasını sağlar!

EK-CoolStream PE 240  Radyatör - bu kite adını verir - 40 mm kalınlığındaki radyatör sınıfında en iyi soğutma kapasitesini sunar: Çift yığınlı bakır kanatlar büyük yüzey alanı sağlarken paralel akışlı soğutma odaları hidrolik akış direncini minimuma indirir. EK-Vardar 120 mm yüksek statik basınçlı fanlar için üretilen bu radyatörler, tüm fan çalışma aralığı boyunca maksimum ısı dağılımı için optimize edilmiştir, böylece hem düşük hem de yüksek hava akışı işleminde olağanüstü performans sunar.

EK-Vardar EVO 120ER D-RGB  - Öncelikle en yüksek performanslı bilgisayar sıvı soğutma sistemleri için tasarlanmış ve üretilmiş, ultra parlak adreslenebilir RGB yüksek statik basınçlı bilgisayar soğutma fanı. EK-Vardar EVO D-RGB, tüm çalışma aralığında eşsiz performans sağladığı için bilgisayar radyatör soğutması için en iyi seçimdir. EK-Vardar EVO fanları, mutlak sessiz fan çalışması için gerçek bir 0dB deneyimi getiren özel bir Başlat-Durdur işlevine sahiptir.

EK-Quantum Kinetic TBE 200 D5 PWM D-RGB - Plexi - Zengin D-RGB aydınlatmalı yüksek performanslı Quantum pompa-rezervuar kombo ünitesi. Birleşik ünitenin özü, piyasada kendini kanıtlamış Xylem D5  PWM su pompasıdır. Ünite tamamen yuvarlatılmış bir tasarıma sahiptir, böylece daha fazla kullanılabilirlik sunar ve 360° dönüş dahilinde herhangi bir açıda kuruluma izin verir. Titreşim kaynaklı gürültü olmadan sessiz çalışma için ana pompa gövdesini montaj klipsinden ayırmak için özel bir kauçuk amortisör kullanılır. Ek olarak, seçim yapabileceğiniz çok sayıda bağlantı noktası ile daha kolay boru yönlendirme olanakları için yatay ve dikey konumlandırma desteklenir.

EK-Torque STC-10/16 - Siyah - Gelişmiş Sıkıştırma Bağlantı Elemanları, esnek yumuşak boru ile kullanım için tasarlanmış 10/16 mm (3/8" - 5/8") yumuşak boru sıkıştırmalı bağlantı parçalarıdır. Yüksek kaliteli kaplamaya sahip EK-ACF Bağlantı Parçaları, soğutma devreniz için estetik açıdan çekici ve güvenli bir seçenektir. Kilitleme halkası, halkanın altındaki boru duvarını sıkıştırarak esnek borunun bağlantı parçasından dışarı çekilmesini önler. EK-ACF, kilitleme halkası esnek borunun bağlantı parçasından dışarı çekilmesini engellediği için boru bağlantı elemanı konektörünün güvenli bir çeşididir. 

EK-Torque Açılı 90° - Siyah - G1/4" dişlere sahip döner açılı (90°) adaptör bağlantısı. Silindir şeklindedir, çok sağlamdır ve döner mafsalda sıfır hareket vardır. Bu Quantum Line adaptörü Conta kaliteli kauçuk O-ringlerle yapılırken yüksek kaliteli Satin Black kaplamalı CNC işlenmiş pirinçten yapılmıştır.Bu açılı adaptörler zor boru yollarını bir esinti haline getirir.

EK-CryoFuel Şeffaf Konsantre -  EK-CryoFuel Clear, sıvı soğutma döngüsünde herhangi bir tortu oluşumunu önleyen, patent başvurusu yapılmış kimyasal formüle dayalı saf, toksik olmayan bir soğutucudur. 100 mL konsantre, 1L kullanıma hazır soğutma sıvısı oluşturmak için 1:9 oranında damıtılmış su ile karıştırılmalıdır. Konsantrenin distile ile karıştırılmasını kolaylaştırmak için EK, pakette bulunan dolum şişesinin kullanılmasını önerir.

EK-CryoFuel Boya Paketi -  Bu küçük yaratıcılık paketi, kullanıcıların berrak veya beyaz EK-CryoFuel soğutma sıvılarını güzel, tek seferlik renklere dönüştürmelerine olanak tanır. Paket, temel soğutma sıvınız EK-Cryofuel Clear'a uyguladığınız Kırmızı, Sarı ve Mavi boya şişelerinden oluşur.

EK-DuraClear  - 2 metrelik EK-DuraClear 9,5mm (3/8") / 15,9mm (5/8") uzun ömürlü netliğe sahip üstün kaliteli şeffaf PVC boru.

EK-Döngü Çoklu Alyan Anahtarı (6 mm, 8 mm, 9 mm) -  Standart 6 mm, 8 mm ve 9 mm Alyen anahtarının yerini alan çok amaçlı bir alettir ve aynı zamanda asetal tapaları çalıştırmak için de kullanılabilir (çizgi stili yivli). Anahtar yalnızca sıvı soğutmalı bir PC oluşturmak için kullanılan tüm önemli Allen anahtar biçimlerinin yerini almakla kalmaz, aynı zamanda sıvı soğutma donanımınızın korunmasına da yardımcı olur.

EK-Loop Yumuşak Boru Kesici - Düz boru kesimi yapmak için kullanılan basit bir alet. Güvenli ve kolay kullanım. 

Katlanabilir Dolum Şişesi -  EK-CryoFuel konsantrelerini damıtılmış su ile karıştırmak için çok uygundur. Doldurma şişesinin teleskopik borusu, en uzak ve tıkalı dolum portlarına bile ulaşabilir.

Adreslenebilir RGB Aydınlatma

Entegre adreslenebilir D-RGB, tüm büyük anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileriyle uyumludur. 3 pimli LED konektöründeki ok işareti, D-RGB(A-RGB) başlığındaki +5V işaretiyle hizalanmalıdır.

EK D-RGB uyumluluğu

Kitin kurulumu, kullanımı ve bakımı kolaydır, kapsamlı bir kurulum kılavuzu dahildir. Bu kitteki her ürün ayrı olarak satın alınabilir, her bir ürünün daha ayrıntılı açıklamaları ve özellikleri EK Webshop'ta bulunabilir.

Bileşenlerin çoğu önceden monte edilmiştir, bu da hızlı ve ağrısız bir kurulum prosedürü sağlar. Kurulduktan sonra, bu kit tam bir özel döngü çözümüdür. Ek radyatörler gibi ek su blokları ve bileşenleri ile yükseltilebilir.


EK-Quantum Güç Kiti D-RGB P240 tam ürün listesi:

- Evrensel CPU su bloğu: EK-Velocity D-RGB - Nikel + Pleksi
- Radyatör: EK-CoolStream PE 240 (Üçlü)
- Radyatör boyutu: 280 x 130 x 38mm ( U x G x Y)
- Radyatör fanı: EK-Vardar EVO 120ER D-RGB (500-2200rpm) (2 adet)
- Su pompası-rezervuar kombinasyonu: EK-Quantum Kinetic TBE 200 D5 PWM D-RGB - Pleksi (pompa dahil)
- Boru: EK-DuraClear 9,5/15, 9mm (3/8'' - 5/8'') (2 metre)
- Sıkıştırma parçaları: EK-Torque STC-10/16 - Siyah (6 adet)
- Açılı adaptörler: EK-Tork 90° Açılı - Siyah (2 adet)
- Soğutma sıvısı konsantresi: EK-CryoFuel Şeffaf Konsantre (100 mL; 1L soğutma sıvısı için)
- Y-kablo ayırıcı: EK-Kablosu Y-Splitter 2-Fan PWM (10cm)
- AMD montaj braketi ve AMD AM4 arka plakası
- D-RGB aksesuarları: EK-D-RGB 6 Yollu Ayırıcı Kablo
- EK-Loop Uni Pompa Rezervuar Braketi - 120mm
- EK-RES X3 - Tutucu 60mm
- ATX köprüleme tapası
- EK-Loop Çoklu Alyan Anahtarı
- EK-Loop Soft Tüp Kesici 
- Katlanabilir Dolum Şişesi
- EK-CryoFuel Dye Pack

Bu su soğutma kiti aşağıdaki CPU soketleriyle uyumludur:

- Intel LGA-1200
- Intel LGA-1150/1151/1155/1156
- Intel LGA-2011(-3)
- Intel LGA-2066
- AMD Soket AM4

Slovenya'da üretildi - Avrupa!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • Bileşenlerin listesi, EKWB'nin en iyi uygulamalarına göre gelecekte değişebilir.
  • Soğutma sıvısı konsantresini seyreltmek için gereken damıtılmış su dahil değildir!
  • EK, bir bileşeni soğutmak için en az bir 120 mm fan ve radyatör alanı önerir. Örneğin CPU ve GPU'yu aynı döngüde soğutmak istiyorsanız minimum 240mm radyatör ve iki adet 120mm fan öneriyoruz.
  • EKWB, anakartınızın fan hızı düzenlemesini desteklememesi durumunda fan düzenleme adaptörlerinin kullanılmasını önerir. Bu tür cihazlar kite dahil değildir. Burada ayrı olarak satın alınabilirler  .
  • LED tipi uyumluluğu, maksimum güç yükü ve izin verilen maksimum LED şerit uzunluğu için lütfen anakart üreticisi kılavuzuna veya D-RGB denetleyici üreticisi kılavuzuna bakın.
  • Ürünler, 3 pimli başlık aracılığıyla her büyük anakart üreticisi ve ana akım D-RGB denetleyicisi ile uyumludur.

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap