EK-Quantum Velocity - AMD Nickel + Plexi
EK-Quantum Velocity - AMD Nickel + Plexi
$123,44

EK-Quantum Velocity - AMD Nickel + Plexi

   0 yorum

Stok Durumu:

1
$123,44
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $104,61
Bu ürün hakkında sorun

EK-Quantum Velocity AMD, modern AMD işlemciler için yeni yüksek performanslı amiral gemisi üstün kaliteli CPU su bloğudur.  Meraklılar ve talepkar kullanıcılar için çok sayıda varyasyon ve seçenek sağlayacak yeni bir tasarıma sahiptir!

EK Velocity serisi CPU su blokları, ödüllü EK CPU su bloğu soğutma motorunun 5. neslini içerir, performans ve optimum soğutma sıvısı akışı için daha da ince ayarlanmıştır!  Düşük hidrolik akış kısıtlaması, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan kurulumlarda veya daha sessiz çalışma için daha düşük pompa hızlarında kullanılmasını sağlarken yine de en yüksek performansı elde eder!

EK Hız su bloğu Nikel Pleksi

Piyasada bulunan en saf bakır, yoğun mikro kanat yapısına hassas bir şekilde işlenmiş EK-Velocity soğuk levha için kullanılır.  Temas yüzeyinin kendisi, CPU IHS ile daha iyi temas için makine cilalıdır.  Su bloğunun bu versiyonu, Akrilik üst parça gibi CNC ile işlenmiş bir cam ile nikel kaplı bir soğuk plakaya sahiptir.

Yeni soğutma motoru, daha hassas bir kavis kontrolü sağlayan daha kalın bir jet plakası ile birleştirilmiş üstte entegre edilmiş jet nozulu ile karakterize edilir.  Basitleştirilmiş su bloğu yapısı, daha optimize edilmiş bir soğutma sıvısı akışı ve daha kolay bakım sunar.

Blok, güçlendirilmiş bir sabitleme braketi ile donatılmıştır ve kapalı montaj kiti, gerekli tüm montaj vidalarını, montaj yaylarını, bir AMD AM4 arka plakayı, kauçuk arka plaka contasını ve küçük bir Thermal Grizzly Hydronaut yüksek performanslı termal macunu tüpünü içerir.  EK-Velocity CPU su bloğu, kutudan çıkan AMD AM4 soketlerini destekleyen, hata önleyici, aletsiz kurulum sunan evrensel bir montaj mekanizmasına sahiptir.  Montaj vidaları aerodinamiktir ve estetik bir mükemmellik için eskisinden bile daha küçüktür.

CPU soket uyumluluğu:
- AMD AM4

EK-Velocity AMD su bloğu Uyumluluğu

Kapalı:
- EK-Quantum Velocity CPU su bloğu
- PreciseMount evrensel CPU montaj mekanizması
- EK-Velocity Arka Plaka
- 2.5mm Allen anahtarı
- Jet J2 (0.8mm * kalınlık)
- Termal gres Termal Grizzly Hydronaut (1g)

Slovenya'da üretilmiştir - Avrupa!

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap