EK-Velocity sTR4 RGB – Full Nickel
EK-Velocity sTR4 RGB – Full Nickel
$166,52

EK-Velocity sTR4 RGB – Full Nickel

   0 yorum

Stok Durumu:

2
$166,52
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $141,12
Bu ürün hakkında sorun

EK-Velocity sTR4, AMD® Ryzen ™ Threadripper ™ işlemciler için özel olarak üretilen 3. nesil CPU su bloklarıdır. Önceden monte edilmiş, hata önleyici montaj mekanizması ile birlikte gelirler. Yeni EK-Velocity sTR4 su bloğunu tasarlamanın temel amacı, HEDT AMD® Ryzen Threadripper işlemcilerin tüm IHS’sini kapsamak ve önceki nesil sTR4 su blokları üzerindeki performansı artırmaktı.

EK-Velocity sTR4 su bloğu

Üst kısım, RGB aydınlatmalı EK logolu nikel kaplı pirinçten yapılmıştır. Her EK-Velocity sTR4 su bloğu, piyasada bulunan en saf bakırdan yapılmış ve nikel elektrokaplama ile işlenmiş hassas işlenmiş bir bakır tabanla (bazen ‘soğuk levha’ olarak da adlandırılır) gelir.

EK-Velocity sTR4, doğrudan SocketTR4 montaj deliklerine monte edilmiş, önceden monte edilmiş bir hata önleme montaj mekanizması ile birlikte gelir. Sonuç, her seferinde optimum performans sağlayan mükemmel bir kurulumdur. Bu, su bloğunun AMD’nin sunucu tipi Socket SP3 anakartlarıyla uyumlu olduğu anlamına gelir. Böyle bir montaj çözümü ile kullanıcının anakartı kasadan çıkarması gerekmez ve bu nedenle yeni CPU’nun sorunsuz kurulum prosedürü vardır. 

Bu ürün, tüm büyük anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileri ile uyumludur. 4 pimli LED konektördeki ok işareti, RGB başlığındaki + 12V işaretiyle hizalanmalıdır. LED şeridi başka bir tür LED şeridi ile değiştirmek için iki vidayla monte edilen LED şerit kapağını kolayca çıkarabilirsiniz.

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap