SIVI SOĞUTMALI OYUNCU VE PERFORMANS BİLGİSAYARLARI! CONN
 
Neden GTM hizmetleri?
 
SATIŞ HİZMETLERİ
Çok geniş ürün yelpazesine sahip markalarımızda sizin için çözümler ve daha fazlası var. En avantajlı koşullarla sizi ürünlerimizle buluşturalım.
 
PROJE DESTEK
Projelerinizi oluştururken yanınızda olalım. Saha keşif, ürün konumlandırma, maliyet ve rekabet analizi, benzersiz çözümler…
 
TEKNİK DESTEK
Ürünlerimiz, çok önemli uygulamalarınızın barınağıdır. Çalışmalarınızın sürekliliği ve aksamaması temel önceliğimizdir.
 
 
 
Belli kalıplarla, sınırları çizilmiş ürünleri proje ve ihtiyaçlara uyarlamak yerine, müşterilerimize özel çözümlerle, müşterimize özel üretim yapabilme imkânı sunabilmekteyiz. Bu sayede teknolojiyi kişiselleştirip, teknolojinin size ayak uydurmasına olanak sağlayabilmekteyiz.
 
Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin kolay ulaşabildiği, hızlı dönüş sağlayabildiği ve en önemlisi memnun ayrıldığı bir yapı üzerinde ilerlemeyi en önemli vazifemiz olarak görüyoruz. Bu çerçevede projenin oluşmasından entegrasyonuna ve devreye alınmasına kadar yardımcı olup müşterilerimizin her zaman yanında yer almaya özen gösteriyoruz.
 
Birçok başarılı projelere imza atan GTM Teknoloji alt yapısını güçlendirmiş, kısa sürede TSE Hizmet Yeterliliğine sahip ve ISO 9001 kalite standartlarına uygun belgeli bir firma olmuştur. Sertifikalı teknik personelleri daima çeşitli eğitimlerle güçlendirilmekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.