EK-Quantum Vector RTX RE D-RGB – Nickel + Acetal
EK-Quantum Vector RTX RE D-RGB – Nickel + Acetal
$153,64

EK-Quantum Vector RTX RE D-RGB – Nickel + Acetal

   0 yorum

Stok Durumu:

2
$153,64
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $130,20
Bu ürün hakkında sorun

Açıklama

EK-Quantum Vector RTX RE D-RGB yüksek performanslı su bloğu,   standart 12V RGB’nin ayrı olarak adreslenebilir diyotlara sahip 5V D-RGB ile değiştirildiği  orijinal EK-Quantum Vector su bloğunun bir evrimidir .   Bu su bloğu, çoklu referans NVIDIA® GeForce® RTX Turing tabanlı grafik kartları için özel olarak tasarlanmıştır.  Bu ürün ayrıca referans NVIDIA GeForce  RTX SUPER   kartlarla uyumludur  . Ayrıntılı uyumluluk için EK Configurator’ı kontrol edin.  Soğutma motoru, optimize edilmiş akış modeliyle daha da fazla performans için ayarlanmıştır. Ayrıca daha fazla referans tasarım tabanlı grafik kartlarına uygun genişletilmiş uyumluluk sunar.

EK-Quantum Vektör RTX ti RE D-RGB

Bu su bloğu, tüm referans tasarım GeForce RTX 2080 tabanlı grafik kartlarıyla uyumludur, ancak her zaman olduğu gibi, hassas bir uyumluluk uyumu için  EK  ®  Soğutma Yapılandırıcısına  başvurmanızı öneririz . 

Su bloğu GPU, VRAM ve VRM’yi (voltaj regülasyon modülü) doğrudan soğutur, çünkü soğutma sıvısı doğrudan bu kritik alanlara yönlendirilir. Bu yeni geliştirilen su blokları, önceki nesil EK  ®  Tam Kapak su bloklarına kıyasla daha büyük bir kaplama alanına sahip yeniden tasarlanmış bir soğutma motoruna sahiptir . Bu, bu su bloklarının termal performansını artıran ısı transferi için daha geniş bir yüzey alanına neden olur. 

EK  ®  Vector Serisi su blokları, GPU su blokları için üstün bir çözüm olduğunu kanıtlayan bir Açık Split-Flow soğutma motoru tasarımı kullanır. Düşük hidrolik akış kısıtlaması ile karakterize edilir, yani daha zayıf su pompaları veya düşük hız ayarlarında çalışan ve yine de en yüksek performansı elde eden pompalar ile kullanılabilir. Jet plakası ve kanatçık yapısı geometrisi, ters su akışı senaryolarında kullanıldığında bile minimum kayıp ve optimum performans ile eşit akış dağılımı sağlamak üzere optimize edilmiştir. 

Bloğun tabanı, nikel kaplı elektrolitik bakırdan CNC ile işlenirken, üst kısmı yüksek kaliteli siyah POM Asetal’den CNC ile işlenir. Sızdırmazlık, yüksek kaliteli EPDM O-Halkaları ile sağlanır. Pirinç ayırıcılar önceden monte edilmiştir ve güvenli ve kolay bir kurulum prosedürü sağlar.  Ön estetik köşe parçası adreslenebilir bir LED şerit ile aydınlatılır. Bu ürün, tüm büyük anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileri ile uyumludur. 3 pimli LED konektördeki ok işareti, D-RGB (adreslenebilir) başlığındaki + 5V işaretiyle hizalanmalıdır. 

RGB uyumluluğu

EK® , grafik kartlarınızın estetiğini geliştiren ancak GPU çekirdeği ve devre kartı VRM bölümüne ek pasif soğutma sağlayan bir  tutma arka plakası  satın alınmasını önerir .

G1 / 4 “dişli rakorlar terminalin her iki tarafında ve birden fazla GPU bağlantısı için kullanılabilir, lütfen  EK-Skaler GPU Terminalleri  teklifimize bakın . EK-Quantum Vector RTX RE GPU su bloğu terminal kapağı  FC  ile uyumlu değildir  Terminal X ve  FC Terminal (Eski)  çoklu GPU bağlantı köprüleri.

Kapalı:

– EK-Quantum Vektör RTX RE D-RGB serisi yüksek performanslı su bloğu
– Vidalı pirinç
tırnaklı montaj mekanizması – Gerekli montaj vidaları, somunlar ve rondelalar
– 2x Nikel kaplı pirinç fiş G1 / 4 ”
– 6mm Allen anahtar
– Termal pedleri
– Termal gres EK-TIM Ectotherm (1g)

Slovenya’da üretildi – Avrupa!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • Korozyon, kireç ve biyolojik inhibitörler içeren özel olarak tasarlanmış soğutucuların kullanılması, nikel kaplı su bloğunuzun hasar görmesini önlemek için zorunludur! EK,  soğutma sıvısı  bölümünde bu tür ürünlerin bir seçkisini sunmaktadır .
  • Piyasada bulunan çok çeşitli bağlantı parçaları / dikenler ve öngörülen standartlar nedeniyle, yalnızca web sitemizden satın alınan konektörler için uyumluluğu garanti ediyoruz.
  •  Bazı vidalar için  bu özel Hex adaptörü  eksikse araç kutunuzu kontrol edin  .
  • Armatürler sadece vitrin içindir ve dahil değildir!
  • EK-Vector GPU su bloğu terminal kapağı,  FC Terminal X   ve   FC Terminal (Eski)   çoklu GPU bağlantı köprüleriyle uyumlu değildir   .

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap