EK-Quantum Velocity - Nickel + Plexi
EK-Quantum Velocity - Nickel + Plexi
$129,32

EK-Quantum Velocity - Nickel + Plexi

   0 yorum

Stok Durumu:

1
$129,32
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $109,59
Bu ürün hakkında sorun

Detaylar

EK-Quantum Velocity, modern Intel işlemciler için yeni yüksek performanslı amiral gemisi üstün kaliteli CPU su bloğudur.  Meraklılar ve talepkar kullanıcılar için çok sayıda varyasyon ve seçenek sağlayacak yeni bir tasarıma sahiptir!

EK Quantum Velocity serisi CPU su blokları, ödüllü EK CPU su bloğu soğutma motorunun 5. neslini içerir, performans ve optimum soğutma sıvısı akışı için daha da ince ayarlanmıştır!  Düşük hidrolik akış kısıtlaması, bu ürünün daha zayıf su pompaları veya daha sessiz çalışma için daha düşük pompa hızları kullanan kurulumlarda kullanılmasını sağlarken yine de en yüksek performansı elde eder!

EK Hız su bloğu Nikel Pleksi

Piyasada bulunan en saf bakır, yoğun mikro kanat yapısına hassas bir şekilde işlenmiş EK-Velocity soğuk levha için kullanılır.  Temas yüzeyinin kendisi, CPU IHS ile daha iyi temas için makine cilalıdır.  Su bloğunun bu versiyonu, Akrilik üst parça gibi CNC ile işlenmiş yüksek kaliteli cam ile nikel kaplı bakır soğuk plakaya sahiptir.

Yeni soğutma motoru, daha hassas bir yay kontrolü sağlayan daha kalın bir jet plakası ile birleştirilmiş, üstte entegre edilmiş jet nozulu ile karakterize edilir.  Basitleştirilmiş su bloğu yapısı, daha optimize bir soğutma sıvısı akışı ve daha kolay bakım sağlarken, değiştirilebilir kalın jet plakası, genel ve HEDT Intel platformları için en iyi temas yüzeyini sağlar.

Blok, güçlendirilmiş bir sabitleme braketi ile donatılmıştır ve kapalı montaj kiti, gerekli tüm montaj vidalarını, montaj yaylarını, Intel 115x arka plakayı, kauçuk arka plaka contasını ve küçük bir termal Grizzly Hydronaut yüksek performanslı termal macunu tüpünü içerir.  EK-Quantum Velocity CPU su bloğu, Intel LGA-115x ve LGA-20xx soketlerini kutudan çıkaran, hata önleme, aletsiz kurulum sunan evrensel bir montaj mekanizmasına sahiptir.  Montaj vidaları aerodinamiktir ve daha estetik bir mükemmellik için eskisinden bile daha küçüktür.

CPU soket uyumluluğu:
- Intel LGA-1200
- Intel LGA-1150/1151/1155/1156
- Intel LGA-2011 (-3)
- Intel LGA-2066

Kapalı:
- EK-Quantum Velocity CPU su bloğu
- PreciseMount evrensel CPU montaj mekanizması
- EK-Velocity Arka Plaka
- 2.5mm Allen anahtarı
- Jet J2 (0.8mm * kalınlık)
- Termal gres Termal Grizzly Hydronaut (1g)

Slovenya'da üretilmiştir - Avrupa!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • Nikel kaplı su bloğunuzun hasar görmesini önlemek için özel olarak tasarlanmış korozyon, kireç ve biyolojik inhibitörler içeren soğutucuların kullanılması zorunludur!  EK,  soğutucular  bölümünde  bu tür ürünlerden bir seçim sunuyor  .
  • Bu ürün herhangi bir alüminyum EK Fluid Gaming parçasıyla birlikte KURULMAMALIDIR!
  • Fotoğraflardaki bağlantı parçaları pakete dahil değildir

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap