EK-Quantum Velocity WS RGB – Dar ILM
EK-Quantum Velocity WS RGB – Dar ILM
$192,80

EK-Quantum Velocity WS RGB – Dar ILM

   0 yorum

Stok Durumu:

1
$192,80
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $163,39
Bu ürün hakkında sorun

Bu soğutma çözümü, maksimum performans, güvenilirlik ve sağlamlıktan kesinlikle ödün vermeden üretilmiştir.  EK-Quantum Velocity WS – Dar ILM, LGA 3647 (Socket P) Intel® işlemciler için özel olarak geliştirilmiş birinci sınıf, tam metal adanmış bir sunucu sınıfı su bloğudur.  Yeni CPU su bloğunun soğutma çekirdeği, Xeon® masaüstü ve sunucu işlemcilerinin en yeni serisinin ısı dağılımını yönetmek için rafine edildi.

EK-Velocity WS su bloğu

EK-Quantum Velocity WS – Dar ILM premium   su bloğunda, standart endüstri boyutunda, tüm ana sıvı soğutma ekipmanlarıyla uyumlu iki G1 / 4 “dişli bağlantı noktası bulunur. Bu CPU su bloğu, Dar ILM montaj tutuşu ile donatılmıştır.

EK-Quantum Hız WS – Dar ILM  su bloğun   tam olarak işlenmiş bakır baz ( ‘soğuk levha’) piyasada mevcut en saf bakırdan yapılmıştır ve nikel galvanik ile işlenir. Üst kısmı kaliteli nikel kaplı pirinçten yapılmış tam metaldir. Bu, bloğun inanılmaz derecede sağlam olduğu ve platformu kullandığınız sürece süreceği anlamına gelir.

EK rozeti RGB LED aydınlatmalı ve tüm büyük anakart üreticilerinin tüm popüler RGB senkronizasyon teknolojileriyle uyumludur. 4 pimli LED konektördeki ok işareti, RGB başlığındaki + 12V işaretiyle hizalanmalıdır.

Velocity RGB Uyumluluğu

 

Intel® CPU soket uyumluluğu:

– LGA 3647   (  Soket P  ) Dar ILM

Kapalı:

–   EK-Quantum Velocity WS – Dar ILM  CPU Su Bloğu
– Gerekli montaj vidaları, somunlar ve rondelalar
– Termal gres (1g)

Slovenya’da üretildi – Avrupa!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • CPU bloğunda yalnızca Dar ILM montaj tutucusu bulunur.
  • Bu ürün herhangi bir alüminyum  Sıvı Oyun   parçası ile birlikte  KURULMAMALIDIR !
  • Nikel kaplı su bloğunuza zarar vermemek için korozyon, kireç ve biyolojik inhibitörler içeren özel olarak tasarlanmış soğutucuların kullanılması zorunludur! EK,  soğutma sıvısı   bölümünde bu tür ürünlerin bir seçkisini sunmaktadır  .
  • 4 pimli LED konektördeki ok işareti, RGB başlığındaki + 12V işaretiyle hizalanmalıdır. 

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap