EK-CryoFuel Mystic Fog (Premix 1000mL)
EK-CryoFuel Mystic Fog (Premix 1000mL)
$31,42

EK-CryoFuel Mystic Fog (Premix 1000mL)

   0 yorum

Stok Durumu:

2-3 Gün
$31,42
Acele et sakın kaçırma
Vergiler Hariç: $26,63
Bu ürün hakkında sorun

EK-CryoFuel Mystic Fog , uzun ömürlü kararlılık ve canlı adreslenebilir D-RGB reaktivitesi ile yeni bir formüle dayalı benzersiz bir yarı şeffaf soğutma sıvısıdır  . Soğutma sıvısı, çeşitli PC sıvı soğutma ürünleriyle en iyi ışık dağılımı özelliklerini getirmek için özel olarak geliştirilmiştir.

Soğutma sıvısı, yüksek kaliteli bir sıvı soğutma sisteminin verimli termal performans için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir ve su bloklarınız için gerekli korumayı sağlar. 

Ek Cryofuel Mystic Fog RGB soğutma sıvısı

EK-CryoFuel Mystic Fog, saatlerce süren şirket içi ve üçüncü taraf gerçek hayat senaryo testiyle, meraklılara mümkün olan en iyi düzeyde performans ve termal verimlilik sağlayan kimyasal olarak en kararlı soğutma sıvılarından biridir. Yeni soğutma sıvısı formülünün temel özelliği, soğutma sıvısına ışığı dağıtmak için benzersiz bir yetenek veren berrak soğutma sıvısı bazına karşı asılı parçacıkların mükemmel oranıdır. Bu, sıvı soğutma sisteminizde canlı adreslenebilir D-RGB efektleri için mümkün olan en iyi temeli sağlayacaktır.

Soğutma döngüsü uzun saatler boyunca hareketsiz kaldıktan sonra soğutma sıvısı çökmeyecektir.  Bilgisayar sıvı soğutma sistemleri için özel olarak tasarlanan EK-CryoFuel, şişeleme tarihinden itibaren 2 yıllık bir raf ömrü sunar. EK-CryoFuel Mystic Fog'un en iyi ışık dağılımı etkileri için, soğutma sıvısının 6 ayda bir değiştirilmesi önerilir. 

EK-CryoFuel Mystic Fog, aşağıdaki temel özelliklere sahip eksiksiz bir ön karışımdır:

- korozyon ve kireç önleyiciler içerir
- iyi ısı transfer özellikleri
- renk pigmentleri kalıntı bırakmaz
- yüksek özgül ısı
- kimyasal olarak kararlı
- düşük viskozite
- toksik değildir

Tüm EK-CryoFuel karışımları biyolojik olarak parçalanabilir (10 günlük bir süre içinde %90) ve çevrede kalmaz veya biyolojik olarak birikmez.

EK-CryoFuel, bilgisayar sıvı soğutma sistemlerinde yaygın olarak bulunan metalleri korumak için sinerjik korozyon önleyiciler içerir. BS5117'ye (ASTM D1384) göre test edilmiştir ve bakır, pirinç ve paslanmaz çelik için korozyon standartlarını karşıladığı bulunmuştur. Bu soğutma sıvısı ayrıca kirlenmeyi önlemeye yardımcı olmak için kireç ve biyolojik inhibitörler içerir - böylece en iyi değer/performans oranını sağlayarak uzun çalışma ömrünü ve yüksek termal verimliliği destekler.

Özellikler:

- düşük elektrik iletkenliği
- BS5117 (ASTM D1384) standartlarına göre korozyon koruması
-  yoğun, canlı ve doygun renkler için yüksek kaliteli  konsantre  pigmentler   
- Akrilik, PETG, POM Asetal, kauçuk (NBR, EPDM ve Norprene) malzemelerle uyumlu
- eko- dostu (10 günde %90 biyolojik olarak parçalanabilir)

- şişelemeden sonra 2 yıllık raf ömrü
- UV Reaktif: Evet

Teknik veriler :

- renk: Beyaz (Yarı şeffaf)
- içerik: 1000 mL

Slovenya'da üretildi - Avrupa!

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap